Ana SayfaRotalarİletişim
Kamp Hamağı

Kamp Hamağı

By İbrahim Uylaş
Published in Ekipmanlar
February 03, 2021
1 min read

Bir gün kamptayken hamağım olsaydı da şu ağaçların arasına asıp dere kenarında su ve kuş seslerini dinlerken miskinlik yapardım, kitabımı okurdum diye düşünmüştüm. Sonra hamakların katlanmış halinin büyük ve yer kaplıyor oluşundan dolayı motora zor sığdıracağımı ve trekking yaparken de taşımanın çok saçma olacağını düşündüğümden dolayı almaktan vazgeçmiştim ki alttaki ürüne denk geldim.

kompakt kamp hamak

https://tr.aliexpress.com/item/Best-Promotion-Blue-Gray-Portable-Parachute-Nylon-Fabric-Hammock-Travel-Camping-Outdoor-For-Two-Persons-Lowest/32308066457.html

Paraşüt İpinden Kamp Hamağı

16$’a Çin’den satın aldığım bu ürün bir hamak için o kadar küçük ki motor da bile yer kaplamadan her gittiğim yere götürebiliyorum. Yaklaşık 190kg olarak 2 kişi bindik çok da güzel tarttı. Paraşüt ipinden yapılmış olmasından dolayı fazlasıyla sağlam. Hamak denince insanın aklına ilk olarak baş tarafı tahta olan ve iplerle örülmüş olan hamaklar geliyor. Bunun güzel yanı düz kumaş gibi olması. Böylelikle uzanırken iplerin rahatsız etmesinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Böyle bir ürün için 16$ çok uygun bir rakam. Tek eksik kalan yanı hamağı ağaca bağladığınız iplerin kısa oluşu. Bu da çok büyük bir problem değil. Bauhausa gidip veya bir nalbura 2-3 tlye ip alıp uzatabilirsiniz.

Hamak almak isteyenlere şiddetle tavsiye edilir.


Tags

#kampçılık#kampekipmanları
İbrahim Uylaş

İbrahim Uylaş

Yoldaki Yazılımcı

Trekking'e tutkuyla bağlı, kamçı, doğa sever, gezgin, maceracı bir mühendis.

Social Media

youtubetwitterinstagramgithublinkedinfacebook

Related Posts

Kamplarda ve Doğa Yürüyüşlerinde DJI Pocket 2 İncelemesi
Ekipmanlar
Kamplarda ve Doğa Yürüyüşlerinde DJI Pocket 2 İncelemesi
April 05, 2021
1 min
© 2021, All Rights Reserved.

Hızlı Linkler

KampçılıkDoğa YürüyüşleriTrekkingHiking

Social Media